logo_fit.png

katalog_fit_icon.pngBoyriTEC GmbH jest oficjalnym dystrybutorem drzwi roletowych FIT. W naszej ofercie znajdziecie Państwo akcesoria do bram roletowych, całe zestawy. Posiadamy drzwi z certyfikatem ATP, PIEK. Zaufali nam najwięksi producenci, dystrybutorzy oraz firmy z branży.

Być może macie Państwo jakieś pytania, potrzebujecie zamienników do swoich rolet, albo Wasza flota wymaga wymiany na nowe? Zachęcamy do kontaktu.

 

 

Roleta sklejkowa na zawiasie aluminiowym

Idealne jako powierzchnia reklamowa

Roleta sklejkowa

Europejski standard/ idealne dla firm kurierskich

Roleta Husky

Odpowiednie dla transportu produktów mrożonych (temp. do -25ºC)

Drzwi aluminiowe antywłamaniowe (RRS)

Idealny do przewożenia wysokich ładunków

Roleta Izolowana

Idealne do transportu produktów schłodzonych (0-5ºC)

Roleta Elite

Idealny dla usług pocztowych

Roleta Aluminiowa

Idealne dla pożarnictwa i służb publicznych

OPTYMALIZACJA DOSTAW

optymalizacja_wydajnosci_fit.jpg

 

Biorąc pod uwagę tempo dzisiejszych dostaw oraz presję czasu pod jaką pracują kierowcy, prawdopodobieństwo wypadku wzrasta.

O ileż łatwiej jest, kiedy kierowca podjeżdża bezpośrednio pod rampę a drzwi roletowe otwiera magazynier. Nasze rozwiązanie świetnie sprawdza się również na lekkich zabudowach na pojazdach do 3,5T gdzie w cyklu dostaw wielkomiejskich, nie potrzebujemy dużej przestrzeni, aby otworzyć drzwi i przypadkiem kogoś nie trącić albo nie zahaczyć o nadjeżdżający pojazd.

Podsumowując:

Zastosowanie drzwi roletowych nie zmniejszy ilości wypadków do 0%, ale wyraźnie zmniejszy ryzyko wystąpienia takowych i ułatwi pracę samemu kierowcy. Wierzymy, że to rozwiązanie ma swoją przyszłość. Szeroka gama produktów FIT, zapewni uniwersalne zastosowanie czy to na chłodniach, zabudowach lekkich, specjalistycznych. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.